Odwrócony kredyt hipoteczny

Z założeniem pierwszej firmy zazwyczaj wiąże się całkiem sporo różnego rodzaju problemów. Główną barierą w większości przypadków są oczywiście finanse.

Niestety z tymi jest największy problem, gdyż do ich pozyskania podobno jest naprawdę sporo dróg, jednak kiedy przyjdzie nam się zmierzyć z rzeczywistością – tak kolorowo już po prostu nie jest. Bardzo ciekawą opcją dla początkujących przedsiębiorców jest dotacja, którą to mogą otrzymać z urzędu pracy czy też wprost z Unii Europejskiej. Wiele zależy tutaj od nas samych, gdyż to my musimy złożyć odpowiednie wnioski. W niektórych przypadkach nie mamy jednak na to czasu, gdyż za jakiś okres oferowany przez nas produkt może przestać być atrakcyjny, tudzież na rynku pojawić może się konkurencja.

W takiej sytuacji udamy się do banku po kredyt gotówkowy. Po przedstawieniu porządnego biznesplanu nasza szansa na otrzymanie tegoż właśnie kredytu jest naprawdę całkiem spora. Musielibyśmy mieć wielkiego pecha, by go nie uzyskać. Tak jednak może się zdarzyć, a co w takiej sytuacji powinniśmy zrobić? Zdecydować możemy się na odwrócony kredyt hipoteczny, kiedy to my od banku dostaniemy wartość naszej nieruchomości – oczywiście musimy ją posiadać. Rozwiązanie to jest ryzykowne, jednak jak powszechnie wiadomo – bez ryzyka nie ma zabawy. Pamiętajmy jednak, że póki co są to oferty finansowe różnych firm pozabankowych, a nie oficjalnych polskich banków.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*