Konkursy

Konkursy w internecie wciąż zdobywają nowych fanów wśród internautów. Bez względu na wiek każdy z nich che wygrać nagrody oferowane przez organizatorów. Gdzie leży fenomen zainteresowania i brania udziału w konkursach ? Wydaje się, że takim kołem napędzającym takie zabawy jest niezbyt dobry okres w światowych gospodarkach – kryzys.konkursy

Ludzie niezadowoleni ze swoich zarobków szukają innych rozwiązań na bogactwo. Wielu liczy, że w jakiejś grze uda im się wygrać coś na tyle wartościowego, że odmieni to ich życie. Przykładem mogą być wspomniane na wstępie konkursy. Jeden z dowodów to wygrana przez szczęśliwca kilku samochodów marki BMW w konkursie organizowanym przez operatora telekomunikacyjnego.

Bez wątpienia może on mówić o dużym zysku jaki osiągnął dzięki takiej ‘zabawie’. Niestety takie wygrane trafiają się bardzo rzadko i nikt normalny nie powinien na nie liczyć. Dlatego całe masy ludzi próbują swojego szczęścia w mniejszych konkursach, w których za wpisowego smsa mogą wygrać wycieczkę, albo telewizor. Jednak praktycznie nikt nie widzi najważniejszego faktu, że to organizatorzy najwięcej na tym zarabiają. Dla nich jest to idealny pomysł na biznes, który sam się napędza.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*