Forum o kredytach i zarabianiu

Jestem administratorem sporego forum finansowego i można powiedzieć, że zaczynam być coraz bardziej zadowolony z jego funkcjonowania. Szukam jednak czegoś więcej i pomysłu jak ten serwis rozwinąć. Pomyślałem, że można je rozbudować i wtedy to będzie forum o kredytach i zarabianiu.

Podszedłem bardzo profesjonalnie do tematu i zatrudniłem aż cztery osoby na początek do pisania i wrzucania nowych tematów. Wiem, że to dość ryzykowne posunięcie bo wydam na wypłaty dużo pieniędzy jednak nie widzę możliwości żeby inaczej szybko i skutecznie postawić na nogi profesjonalny portal finansowy, a na nim prężne forum o kredytach pozabankowych bez bik (http://www.kredyciak.pl/forum.php). Dokładnie to zatrudniłem cztery młode dziewczyny, których zadaniem będzie pisanie jak największej ilości autorskich i mądrych artykułów o tematyce biznesowo, kredytowo finansowej. Nie wymagam od nich biegłej znajomości branży finansowej i wszystkiego co się z tym wiążę. Bardziej zależy mi na ich sprawności pisarskiej i umiejętności tłumaczenia tekstów ze stron zagranicznych.

Mam nadzieję, że przez pierwszy miesiąc uda nam się wrzucić tam tak dużo tekstów, że szybko wzrosną wejścia z wyszukiwarek. Strona jest bardzo mocno wypromowana i super szybko pokazuje w wyszukiwarkach wpisany tam temat. Cały czas staram się na bieżąco monitorować i promowac portal gdzie się da. Forum o kredytach to ambitny i trudny temat jednak ja uważam, że z pomocą tych czterech dziewczyn uda mi się szybko sprawić , że będzie popularny i zawsze aktualny. Musze tylko je odpowiednio wdrożyć i nauczyć jak mają pisać żeby przyciągać nowych użytkowników.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*