Sprzedaż produktów drobnych

Drodzy użytkownicy oraz czytelnicy “Indicatora”, dzisiaj  z dumą przedstawiamy wam nasz pierwszy  wirtualny sklep, który to niedawno rozpoczął swoją działalność. Podstawę oferty sklepu stanowią głównie materiały zdobnicze do ciast i wypieków (także jest to dość oryginalna branża), oczywiście są też inne pokrewne towary –takie  jak np. papilotki http://www.sweetdecor.pl/1555,papilotki-brazowe-35mm-100-szt.html, dodaliśmy do naszej oferty z powodu “próśb” klientów szukających ich w internecie.

Produkt: Papilotki

Uznaliśmy wprowadzenie papilotek do oferty za dobry pomysł zw. na powstały popyt, a dokładniej zapotrzebowanie zgłaszane przez potencjalnych klientów. Mamy w ofercie już bardzo liczny  asortyment papilotek, które dostępne są w wielu odcieniach i kształtach. Papilotki sprzedajemy  w foliowanych paczkach  po minimum 100 sztuk. W obecnej chwil posiadamy na magazynie  papilotki w różnych  odcieniach, mniej bądź bardziej popularnych. Mamy również  kilkukolorowe papilotki ozdabiane  szlaczkami. W sprzedaży posiadamy  papilotki ozdobne oraz te  typowo służące pieczenia muffinek  i podobnych wypieków,  które są robione z “temperaturoodpornego” papieru. Udostępniliśmy klientom także  poradnik  w łatwy sposób objaśniający w jaki sposób można wykorzystywać papilotki dla potrzeb domowych wypieków.

Produkt: Dekoracje komunijne

Oprócz papilotek w ofercie naszego sklepu pojawiła  się także spora grupa towarowa, która   od niedawna jest dostępna w naszym sklepie  – mianowicie mowa tu produktach jakimi są dekoracje komunijne http://www.sweetdecor.pl/category/17,dekoracje-komunijne na ciasta oraz torty komunijne. Wprowadziliśmy je  właśnie teraz ze względu na fakt, że okres komunijny niedługo się rozpocznie, co oznacza, że zapotrzebowanie na dekoracje komunijne wkrótce będzie rosło, a oprócz tego wiele ludzi teraz już planuje przygotowanie komunii dla swoich dzieci i właśnie dla tych osób przygotowaliśmy specjalną ofertą na  dekoracje komunijne. Serdecznie zapraszamy…