Sprzedaż internetowa nietypowych produktów

Drodzy użytkownicy oraz czytelnicy “Indicatora”, dzisiaj  z dumą przedstawiamy wam nasz pierwszy  wirtualny sklep, który to niedawno rozpoczął swoją działalność. Podstawę oferty sklepu stanowią głównie materiały zdobnicze do ciast i wypieków (także jest to dość oryginalna branża), oczywiście są też inne pokrewne towary –takie  jak np. papilotki, dodaliśmy do naszej oferty z powodu “próśb” klientów szukających ich w internecie.

Produkt: Papilotki

Uznaliśmy wprowadzenie papilotek do oferty za dobry pomysł zw. na powstały popyt, a dokładniej zapotrzebowanie zgłaszane przez potencjalnych klientów. Mamy w ofercie już bardzo liczny  asortyment papilotek, które dostępne są w wielu odcieniach i kształtach. Papilotki sprzedajemy  w foliowanych paczkach  po minimum 100 sztuk. W obecnej chwil posiadamy na magazynie  papilotki w różnych  odcieniach, mniej bądź bardziej popularnych. Mamy również  kolorowe papilotki ozdabiane  szlaczkami. W sprzedaży posiadamy  papilotki ozdobne oraz te  typowo służące pieczenia muffinek  i podobnych wypieków,  które są robione z “temperaturoodpornego” papieru. Udostępniliśmy klientom także  poradnik  w łatwy sposób objaśniający w jaki sposób można wykorzystywać papilotki dla potrzeb domowych wypieków.

Produkt: Dekoracje komunijne

Oprócz papilotek w ofercie naszego sklepu pojawiła  się także spora grupa towarowa, która   od niedawna jest dostępna w naszym sklepie  – mianowicie mowa tu produktach jakimi są dekoracje komunijne  na ciasta oraz torty komunijne. Wprowadziliśmy je  właśnie teraz ze względu na fakt, że okres komunijny niedługo się rozpocznie, co oznacza, że zapotrzebowanie na dekoracje komunijne wkrótce będzie rosło, a oprócz tego wiele ludzi teraz już planuje przygotowanie komunii dla swoich dzieci i właśnie dla tych osób przygotowaliśmy specjalną ofertą na  dekoracje komunijne. Serdecznie zapraszamy…

Podsumowanie

Jak podają w swoich publikacjach, czy analizach specjalistyczne portale biznesowe – takie jak na przykład: iBiznes Bankier Investor, rynek internetowy jest bardzo zmienny i cały czas się rozwija przejmując sukcesywnie coraz większą cześć tak zwanego handlu stacjonarnego. Dlatego też liczymy, że wprowadzenie naszego nowego sklepu będzie może nie receptą na sukces, ale przynajmniej pozytywnym ruchem z naszej strony.