Pomysł na biznes. Na czym zarabiać. > Poradniki

Archive for the Poradniki Category

Saturday, November 29, 2008 10:16

Ilość tkaniny za zasłony, rolety i firany

Zasłony i firany – najczęściej występujące w duecie – stanowią jedne z najpopularniejszych osłon okiennych. Doskonale chronią pomieszczenia przed nadmiarem światła słonecznego, pełnią również ważną funkcję dekoracyjną.

Saturday, November 29, 2008 10:16

Zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi

Ogromna popularność pożyczek pozabankowych bierze się między innymi stąd, że ubiegające się o nie osoby nie muszą obawiać się tego, iż nie będą w stanie spełnić wymagań.

Saturday, November 29, 2008 10:16

Pożyczki pozabankowe a weryfikacja w BIK

Obecnie coraz więcej osób noszących się z zamiarem zaciągnięcia kredytu napotyka na spore trudności w tym zakresie. Bardzo często kończy się to odmowną decyzją ze strony banku. dlaczego?

Saturday, November 29, 2008 10:16

Szybkie pożyczki pozabankowe

Na naszym rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących pożyczki pozabankowe. Warunki na jakich odbiorcom są proponowane takie pożyczki są w poszczególnych firmach bardzo zróżnicowane, dlatego też ostateczny wybór powinien być zawsze dobrze przemyślany i poprzedzony wnikliwymi analizami oraz porównaniami.

Saturday, November 29, 2008 10:16

Pożyczki pozabankowe coraz popularniejsze

Z pożyczek pozabankowych korzysta obecnie coraz więcej osób. Ludzie mają bowiem spore trudności z uzyskaniem kredytu w banku. Selekcja wniosków jest bowiem przeprowadzana w oparciu o wyjątkowo zaostrzone kryteria dotyczące zdolności kredytowej.